2014 metais vasarį koncertuosime Britanijoje
Iš pranešimo spaudai: Visada senas tradicijas išlaikantis vienas svariausių Lietuvos hip-hopo kolektyvų „G&G Sindikatas” tęsia kasmetinį turą į Britanijos salyną. Žiemos muzikiniu papročiu tampanti kelionė šįkart vėl džiugins užsienio lietuvius energingu repo užtaisu ir taip pat pateiks dar negirdėtų naujovių.
Jau ketvirtąjį sezoną iš eilės Sindikato Smogikai kraunasi muzikinį bagažą ir kyla į Anglijos žemes, kad pasidalintų savo grojamu repertuaru su užsienyje gyvenančiais lietuvaičiais ir vietiniais melomanais. Tradicinis Britanijos turas šįkart bus kiek trumpesnis nei įprastai buvę. Vasario mėnesį turuosiantis Sindikatas surengs du koncertus Škotijoje (Aberdyno bei Edinbugo miestuose) bei vieną pasirodymą Anglijoje (Londono mieste). „Nors anksčiau aplankydavom visas Britanijos salyno šalis, šįkart dėl įtempto įrašų grafiko kiek susiaurinom turnė laiką“, - apie būsimus koncertus atvirauja grupės vadybininkas Justas Čekuolis.
Visgi kartais mažiau yra daugiau. Grupės nariai tikisi stipraus gerbėjų palaikymo. Iki 2014 metų vasario mėnesio planuojama užbaigti naująjį albumą, tad neslepiama, jog į repertuarą bus įtraukti dar niekur negirdėti kūriniai. “Žmonės atėję į mūsų koncertus bus pirmieji, kurie galės išgirsti ir įvertinti šviežiausius mūsų muzikinius produktus. Tai nebus albumo pristatymas, veikiau trumpa jo apžvalga”, - priduria Justas Čekuolis.
Vos už kelių mėnesių Lietuvos hip-hopo pionieriai “G&G Sindikatas” pradeda kasmetinį turą po Britaniją. Stipriai atnaujinta programa, niekur neviešinti kūriniai ir nedūlantys klasikiniai hitai jau vasario mėnesį užsienio lietuvių įvertinimui.
“G&G Sindikato” turo grafikas:
Vasario 1 d. Londonas [Anglija] , “The Garage” klubas
Vasario 7 d. Aberdynas [Škotija], “The tunnels” klubas
Vasario 8 d. Edinburgas [Škotija] “The Bongo” klubas
Muzika kuri saugo 1996 - 2024
Degalai Mushroom CMS