Latvijos prodiuseris DUBRA sukūrė remiksą kūriniui „Nenormalei“
Artėjant „Nenormaliam turui“ išleidžiamas remiksas tituliniam koncertinio turo kūriniui.
Sėkmės sulaukęs kūrinys buvo įtrauktas į albumą „Duona Kasdieninė / Skeletai Spintoje“.
Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, dabar prie dainos pirštus prikišo Latvijos didžėjus ir muzikos prodiuseris Kasparas Dubra: gimė dramenbeiso plaktukais energiją taškantis remiksas.
„G&G Sindikato“ narys DJ Mamania latvį pažįsta daugiau nei 12 metų.
„Jis daug kuria ir groja savo muzikos, yra absoliučiai į ją pasinėręs, tuo gyvena, – pasakoja Mamania. – Latvijoje repo scena – labai gyva. Gerai žinomas ir projektas „Krata“, jungiantis skirtingas kartas – seną repo vilką Čižiką ir daug žadantį jauną reperį Edavardį (jo vardo žaismas – „valgantis raides“) bei Dubrą, pastaruoju metu besimėgaujantį dramenbeiso ritmais.
Šis didžėjus ir muzikos prodiuseris taip pat nemažai dirba su užsieniečiais, yra sukūręs gražių dalykų su Krafty Kuts ir kitais. Panevėžys pažįsta latvių futbolininką tuo pačiu Kasparo Dubros vardu, bet tai – tik sutapimas. O DJ Dubrą žino festivalio „Granatos Live“ publika, – jis ten grojo jau keletą metų iš eilės.“
Susitikęs kolegą latvį, DJ Mamania jam parodė savo grupės hitą „Nenormalei“, šis pasidalijo naujais „Krata“ pusfabrikačiais. Abudu pasikalbėjo apie galimas modifikacijas.
„Mamania yra geras draugas, ir kai jis manęs paklausė, ar nenorėčiau padirbėti su jų daina „Nenormalei“, iškart atsakiau: „Žinoma, kodėl gi ne!“. Vėliau jie man atsiuntė vokalų įrašus, o aš kaip tik buvau sukūręs keletą naujų semplų savo projektui. Tai, ką išgirdau, man labai patiko ir pajutau, kad „Sindikato“ hiphopas puikiai tinka su mano dramenbeiso ritmu“, – kalba DJ Dubra.
„Jis užsivedė ir stebėtinai greitai padarė remiksą. Į darbą pažiūrėjo itin skrupulingai, tobulino iki pat pabaigos: nuo pirmosios „finalinės“ versijos, kurią atsiuntė, iki tos, kurią turime šiandien, buvo gal 12 variantų: vis kažką pridėdavo, patiuninguodavo, nors man ir ta pirmoji „paskutinė“ remikso versija labai patiko. Miela matyti, kai žmogus į savo darbą įdeda tiek daug energijos ir noro“, – sako DJ Mamania.
„Taip jau būna: padarai darbą, esi juo patenkintas, bet praeina kelios valandos ar dienos, ir užsimanai kai kurias vietas dar šiek tiek pakeisti. Taigi buvo „mega final“, „ultra final“ ir kelios kitos „final“ remikso versijos“, – juokiasi DJ Dubra.
Muzika kuri saugo 1996 - 2024
Degalai Mushroom CMS