Naujas singlas "Saugokit Šviesą"
Savo gerbėjams netrukus planuojame pristatyti naują albumą ir šiandien kviečiam susipažinti su dar vienu jo kūriniu – susimąstyti priversiančiu singlu „Saugokit šviesą“.
Iš pranešimo spaudai:
Grupės ketvertas pripažįsta, kad išsirinkti kūrinį, kurį reikėtų atiduoti klausytojams dar iki albumo pasirodymo, paprasta nebuvo. Kūrybinių idėjų niekuomet nestokojantis „G&G Sindikatas” ir šį kartą rinkosi iš kelių variantų. „Prieš paleisdami į viešumą naujausią mūsų singlą, diskutavome, kurį iš dviejų atsirinktų gabalų atiduoti klausymui dar iki albumo pasirodymo. Vienas buvo greitas ir energingas, kitas – lėtesnis ir verčiantis ne tiek judinti rankas, kojas ir galvą, kiek dirbti smegenis, įsiklausant ir interpretuojant bei pritaikant savastyje. Kadangi visi paskutiniai singlai buvo energetiniai sviediniai, šįkart nusprendėme – tebūnie „Saugokit šviesą“. Galų gale, metų pabaigoje visada daug dėmesio skiriame esminėms vertybėms“, – pasakoja Gabrielius Liaudanskas-Svaras. Jam antrina ir kitas grupės narys, naujojo kūrinio muzikos autorius Donatas Juršėnas - Donciavas: „Dainos nuotaiką jau seniai nešiojausi galvoje, tačiau kartais reikia tinkamų dirgiklių, kad idėją išleistum į erdvę. Šiuo atveju net metų laikas buvo tas dirgiklis – ruduo ir rūkas su viltimi, kad kažkada pasirodys saulė. Ši daina ir yra apie tai, kad nesvarbu, kiek tos saulės yra pas mus, ji yra mūsų ir reikia stengtis saugoti ją. Tai kūrinys apie vertybes ir viltį. Apie tai, kad jei saugosime savo šviesą, tai galėsime ja dalintis su kitais. Mes ja ir dalinamės.“
„G&G Sindikato” kuriama muzika niekuomet nebuvo įsprausta į griežtus rėmus – buvo galima išgirsti klasikinių instrumentų ir elektroninių garsų, „unplugged“ skambesio ir sunkaus roko ritmų. Ne išimtis ir naujasis kūrinys „Saugokit šviesą“, į kurį savito skambesio be grupės įnešė būrys kitų talentingų muzikantų. „Kiekvienas muzikantas, grodamas net paprastą melodiją, į ją įdeda savo energetikos. Tai gali būti subtiliai jaučiamas dalykas, bet jis jaučiamas, muzika tampa „gyva“. Kad ir kokios tobulos būtų kompiuterinės programos, imituodamos gyvą garsą, jos neturi emocijos. O kiekvienas muzikantas įdeda kažką savo ir taip gali net pakeisti tos pačios melodijos bendrą paveikslą“, – tikina D.Juršėnas-Donciavas. Violončelę „Saugokit šviesą“ įgrojo Evaldas Petkus, su kuriuo „G&G Sindikatas” dirbo per grupės „unplugged“ koncertus. Be to, naujajame kūrinyje vėl girdisi moteriškas tembras – dainą įrašyti padėjo jau kolegėmis tapusios Algė Matekūnaitė ir Eglė Gadeikytė. „Šis kūrinys – tai kvietimas būti kartu ir saugoti šviesą. Kas, jei ne moterys, visąlaik buvo ir yra šviesos bei ugniessaugotojos mūsų visuomenėje“, – moters balso atsiradimą retoriniu klausimu paaiškina D.Juršėnas-Donciavas. „Saugokit šviesą“ yra jau ketvirtas grupės pristatomas kūrinys iš būsimo albumo. Kiek anksčiau „G&G Sindikatas” gerbėjus pradžiugino tokiais kūriniais kaip „365 O.D.M“, „Tiems, kurie nieko nebijo“, „Tu ne karalius“. Visi šie kūriniai pavasarį griaudės ir didžiausiose šalies arenose – kovo 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje, kur „G&G Sindikatas” surengs savo pirmąjį koncertą, o kovo 24 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje, į kurią grupė grįš po metų pertraukos.
Muzika kuri saugo 1996 - 2024
Degalai Mushroom CMS