Svaras kviečia Lietuvos hip-hop bendruomenę bendram ir geram tikslui
Šeštadienį Svaro facebook paskyroje pasirodė paveikslėlis "1-nas Kraujas" ir prierašas prie jo kviečiantis visą hip-hop bendruomenę gruodžio 30 d. jungtis prie neatlygintino kraujo davimo.
Tiek Svaras, tiek Sania Banginis Tunaras, kuris beje irgi yra vienas iš šios akcijos iniciatorių, abu reguliariai neatlygintinai duoda kraują. Mes su www.hip-hop.lt prisijungiame prie šios iniciatyvos, tą patį siūlome padaryti ir jums visiems. Štai visa Svaro žinutė iš facebook su visa reikiama informacija:
Sveiki visi bičiuliai ir bičiulės.
Dar kartą su Šventėmis ir artėjančiais Naujais. Norėčiau sekundės Jūsų dėmesio...
Mano gyvenime socialinės ir pilietinės iniciatyvos bei idėjos visokiausiais pavidalais jau senai tapo kasdienybe. Esu laimingas ir likimui dėkingas žmogus, kad visuose tokiuose svarbiuose ir prasminguose reikaluose sutikau dešimtis įdomių ir neabejingų žmonių. Vienas toks - Sania Banginis Alex, kurio draugija lydi ne tik repo pasaulyje. Su šiuo bičiuliu mus sieja ir pastovi, neatlygintina kraujo donorystė. Prieš porą mėnesių, po eilinės dozės atiduoto kraujo, kartu su juo nusprendėm inicijuoti Lietuvos hip-hopo pasaulio neatlygintinos kraujo donorystės davimo akcijas "Vienas Kraujas". Tai pati paprasčiausia dviejų tiesiog žmonių, mano ir Aleksandro, pilietinė iniciatyva, kviečianti visus Lietuvos hip-hopo kultūros žmones, esant galimybei ir norui kartu su mumis neatlygintinai dovanoti kraujo. Be abejo, ši iniciatyva liečia ne tik hip-hopo žmones, visi norintys taip pat mielai laukiami. Tiesiog šios idėjos esmė - kas porą mėnesių mes pakviesime jus tam tikrą dieną ir tam tikru metu duoti neatlygintino kraujo. Už tai tarsime didžiulį ačiū nuo savęs ir dar padovanosime specialų šiam reikalui sukurtą ir mūsų pačių pagamintą ženkliuką "Vienas Kraujas". Surinkus 5 ženkliukus, dovanosim antsiuvą. Suprantama, tai tik smulkmenos ir simboliniai dalykai, svarbiausia, kad visi kartu prisidėtume prie tikrai rimto reikalo.
Pirmasis mūsų iniciatyvos kartas - gruodžio 30 diena, prekybos centre "Panorama" nuo 13 iki 15 valandos.
Lauksim visų norinčių pasidalinti neabejingumu ir žmogiškumu.
Muzika kuri saugo 1996 - 2024
Degalai Mushroom CMS