Pristatome naują dainą ir vaizdo klipą, kuriame pašiepiami politikai
Naujas mūsų kūrinys „Tiems, kurie nieko nebijo“ ir jo vaizdo klipas. „Zero 3“ filme skambančios dainos klipą režisavo Emilis Vėlyvis ir Vytas Dambrauskas, todėl jame – daug sarkastiškų užuominų į skandalingiausius mūsų šalies politinius įvykius.
„Daina yra daugialypė. Ji gali būti adresuota ir tiems, kurie įsivaizduoja, jog nieko nebijo – ar tai būtų politikai, ar kiti „blogio“ atstovai – ir paprastiems žmonėms, kurie tikrai nieko nebijo. Pastarųjų galioje bei vienybėje yra jėga, galinti suvaldyti ir net išgąsdinti tuos, kurie tik įsivaizduoja, jog nieko nebijo“, – apie pagrindinę dainos žinutę pasakoja grupės narys Kastytis Sarnickas-Kastetas.
Jo teigimu, daina iš dalies yra grupės ankstesnės kūrybos bei idėjos „Išvien“ tąsa. „Tik kartu vedini vienos idėjos mes galime būti tie, kurie nieko nebijo“, – įsitikinęs atlikėjas.
Dainoje, kuri buvo įtraukta į ką tik kino teatruose pasirodžiusio filmo „Zero 3“ garso takelį, klausytojai gali išgirsti ir aktoriaus Mindaugo Papinigio balsą. Jis vaidina tiek šiame klipe, tiek ir filme.
„Kai rašėm dainą, tikrai negalvojom apie „Zero 3“. Tik vėliau, bendradarbiaujant su Emiliu Vėlyviu, viskas išsivystė taip, jog daina tapo filmo garso takeliu. O Mindaugą pakvietėme taip pat dar nežinodami, kad jis filmuosis šiame filme. Reikėjo išskirtinio balso tembro, todėl jį ir pasirinkome. Dabar net keista, kad viskas taip susivedė į vieną tašką“, – stebisi Donatas Juršėnas-Donciavas.
„G&G Sindikatas“ grupės nariai ir režisierius Emilis Vėlyvis yra žinomi kaip maištininkai ir kovotojai prieš ydingą politinę sistemą. Kaip ir filme „Zero 3“, taip ir „Tiems, kurie nieko nebijo“ vaizdo klipe galima aptikti nemažai aliuzijų į prieštaringai vertinamus Lietuvos politikos įvykius. Komanda klipe ironiškai pašiepia abejotiną reputaciją turinčius mūsų šalies politikus, leisdami suprasti, ką turi mintyje sakydami „tie, kurių bijo visi“.
Klipo filmavimas vyko viename Vilniaus autoserviso biure bei jo garaže, kuriame, beje, taip pat buvo filmuojami ir „Zero 3“ reklaminių klipų kadrai. Ši patirtis grupės nariams nepraėjo be iššūkių ir smagių akimirkų.
Kastetas juokiasi, kad sunkiausia jam buvo atsisakyti garažo savininko siūlomų alkoholinių gėrimų, mat klipas buvo filmuojamas sausio 3-ąją – dar visiškai neatsigavus po praėjusių švenčių. Paklaustas apie labiausiai įsiminusį filmavimo momentą, jis neslepia, jog smagiausia buvo mėtyti pinigus į orą – nors jie buvo netikri, jausmas labai malonus.
„Pats filmavimas praėjo labai sklandžiai, – priduria Donciavas. – Buvo surinkta profesionali komanda, su kuria buvo lengva ir smagu dirbti, o autoservisas, kuriame filmavome, atrodė kaip specialiai pastatytas filmavimui. Man ši erdvė ir malonus jos savininkas įsiminė labiausiai.“
„G&G Sindikato“ kolektyvas ne tik dirba įrašų studijoje, bet ir intensyviai ruošiasi vienam didžiausių karjeros pasirodymui – balandžio 1-ąją jie surengs koncertą Vilniaus „Siemens“ arenoje. Daina „Tiems, kurie nieko nebijo“, sutampanti su koncerto pavadinimu, jame bus atlikta gyvai pirmą kartą.
Muzika kuri saugo 1996 - 2024
Degalai Mushroom CMS