KONCERTAI

2019-12-07 20:00
Tavo sielos vagiz XX
Kablys + Club, Kauno g. 5, Vilnius
"Ėjo XX a pabaiga. Kažkur ties ta vieta, kur baigiasi Vilniaus miestas ir išėjus parūkyt į lauką buvo galima išgirsti Gariūnų turgaus šurmulį, vieno penkiaukščio pastato rūsyje sėdėjo keturi draugai. Vienas gliaudė saulėgrąžas ir iš puslitrinio bambalio užgėrinėjo jas tamsiu alumi, kitas paeiliui prisideginėjo jau kažkelintą cigaretę nuo prieš tai surūkytosios. Dar vienas monotoniškai bumsėjo krepšinio kamuoliu į rūsio sieną, kiekvieną kart nusikeikdamas kai krepšinio kamuolys netyčia atšokęs nuo durų staktos pataikydavo į šiukšlių dėžę ar nusirisdavo į tuščių puslitrinių bambalių vorą ir juos išvartydavo. Ketvirtasis kosėdamas nuo tirštų cigarečių dūmų užsidėjęs ausines kantriai treniravosi naują triuką su patefonais* ir mikšeriniu** pultu. Reikėjo įrašyti paskutinę dainą ir albumas bus baigtas. Albumas, kurio niekam nereikėjo, kurio niekas nelaukė, tik jie ir keletas draugų“. (Ištrauka iš 9 klasės istorijos vadovėlio. Mintis. 2049 m. Vilnius)
Praėjus lygiai XX metų nuo „Tavo sielos vagiz“ pasirodymo norime padaryti oficialų mūsų pirmojo albumo pristatymą, kurio taip ir nepadarėme tuo metu ir sugrįžti į tą pačią salę, kurioje kažkur prieš XX metų pirmą kartą į sceną lipome kartu. Lenarai, kuprinės, fulkepai, susipynę mikrofonų laidai, išsiliejęs alus ir viskas ką mes mokame geriausio.
Ta proga dar kartą perleidžiame savo pirmąjį albumą „Tavo sielos vagiz“ tik šį kart vinilo pavidalu.
Svarbi informacija:
Durys: 18:30
Koncerto pradžia:
20 val. - LTZOO x DJ Swix
21val. - G&G Sindikatas
Bilietai 15 eur. Vėliau - brangs.
Šis renginys tik stovimas.
Prašome, kad nepilnamečiai asmenys iki 16 metų būtų lydimi suaugusiųjų.
G&G Sindikato dainose yra vartojami necenzūriniai žodžiai, posakiai. Todėl informuojame, kad kai kurie dainų tekstai gali daryti neigiamą poveikį nepilnamečiams. Nepilnamečių tėvų prašome būti atsakingais, susipažinti su dainų turiniu ir patiems nuspręsti ar savo vaikams leidžiate dalyvauti koncerte. Primename, kad koncerto metu už nepilnamečius asmenis yra atsakingi jų tėvai.
Muzika kuri saugo 1996 - 2020
Degalai Mushroom CMS